czw.. kwi 25th, 2024

Instagram jest obecnie jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych. Są tam obecne zarówno osoby zajmujące się amatorsko fotografią, jak i ci, dla których jest to zawód wykonywany na co dzień.

Nie jest łatwo wyróżnić się na Instagramie. Każdy, kto publikuje tam swoje zdjęcia liczy na to, że będą oglądane i komentowane. Zbudowanie społeczności skupionej wokół Twojego profilu nie jest łatwym zadaniem, ale jest to możliwe do wykonania. Najlepiej skorzystać z profesjonalnych porad osób, którym już udało się tego dokonać. W przypadku branży fotograficznej jest dokładnie tak samo, jak w każdej innej. Uczyć należy się od najlepszych. Uważasz, że potrzebujesz takiej profesjonalnej rady? Marika Wrońska ma dla Ciebie ciekawą propozycję. Poradnik jej autorstwa nosi tytuł Instagram – 101 pomysłów na wpisy dla fotografów.

Nie są to tylko teoretyczne rozważania, jak to bywa w przypadku wielu poradników. Marika osiągnęła prawdziwy sukces na portalu Instagram. Każdy może się o tym przekonać odwiedzając jej profil. Duże wrażenie robi nie tylko liczba osób obserwujących, ale również ilość komentarzy. Wyraźnie widać, że ludzie są zainteresowani treściami, z którymi mogą się tutaj zapoznać. Nie jest łatwo osiągnąć podobny sukces, ale z pewnością jest to możliwe przy zastosowaniu odpowiedniej strategii. Oczywiście możliwe jest poszukiwanie porad na własną rękę. W końcu w internecie istnieje wiele portali i forów, na których dyskutują fani fotografii oraz osoby profesjonalnie zajmujące się tym tematem. Nigdy nie masz jednak gwarancji, czy trafisz na prawdziwego eksperta, czy też tylko na osobę, która nim jest w swojej własnej opinii. Druga z wymienionych opcji jest bardzo prawdopodobna. Zawsze należy kierować się radami tych osób, które mogą pochwalić się realnymi osiągnięciami.

Może się okazać, że osoby amatorsko zajmujące się fotografią po uczestnictwie w szkoleniu online Mariki Wrońskiej zdecydują się na spróbowanie swoich sił w zawodzie fotografa, np. rodzinnego lub reportażowego (w tym kurs fotografii noworodkowej online). Z Mariką skontaktujesz się nie tylko za pośrednictwem jej strony internetowej, ale również korzystając z możliwości przesłania wiadomości prywatnej na Instagramie.