czw.. kwi 25th, 2024

Wybór materiału, z którego będzie wykonana podłoga nie powinien być dziełem przypadku.

W końcu decyzja dotyczy tego, po jakiej powierzchni będzie się chodzić w danym mieszkaniu lub domu przez długie lata. Chętnie wybieranym materiałem jest drewno. Widzimy to również w Lublinie, gdzie drewniane podłogi cieszą się dużą popularnością. Zawsze należy wziąć pod uwagę to, jakie natężenie ruchu będzie panowało w pomieszczeniu, w którym ma zostać zamontowane takie podłoże. Spójrzmy na przedpokój i kuchnię, miejsca często odwiedzane przez domowników. Należy tutaj zastosować jeden z twardych gatunków drewna, np. dąb lub jesion.

Można mieć wtedy gwarancję tego, że taka podłoga będzie przez długi czas wyglądać praktycznie tak samo, jak w chwili jej zamontowania. W przypadku podjęcia decyzji o ułożeniu drewnianej podłogi w sypialni można zdecydować się na taki materiał, które cechuje się większą miękkością. Można tutaj wymienić drewno brzozowe lub sosnowe. Największy problem sprawia zwykle wybór drewna w przypadku pokoju dziecięcego. Miękka podłoga to większy komfort młodego człowieka. Należy jednak również pamiętać o tym, że efektem zabawy dziecka może być uszkodzenie jej powierzchni. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto skonsultować się z ekspertem, np. przedstawicielem sklepu oferującego drewniane podłogi.

Jeżeli mieszkasz w Lublinie lub jego bliskich okolicach wiedz o tym, że doświadczonego profesjonalistę znajdziesz w salonie Studio Podłóg z53 – podłogi Lublin. Masz pytania dotyczące rodzaju drewna, które w danym przypadku najlepiej zastosować? A może chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat środków chemicznych stosowanych podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych? Wszystkie informacje, których potrzebujesz uzyskasz dzwoniąc lub pisząc do konsultanta firmy Studio Podłóg z53. Wybierz doświadczonych fachowców!