czw.. kwi 25th, 2024

Elektroniczna wersja papierosa zdobyła w Polsce dużą popularność. E-papieros posiada zalety, jakich nie ma jego poprzednik. Przy paleniu tradycyjnych wyrobów tytoniowych emitowany jest gryzący dym.

Każdy, kto znajdzie się w jego zasięgu z pewnością żałuje, że posiada wśród znajomych osób palacza. Jest to zapach powodujący nie tylko nieprzyjemne doznania. Wchłania go również odzież. Tymczasem w przypadku elektronicznego papierosa wygląda to zupełnie inaczej. Emitowana przez to urządzenie mgiełka nie powoduje przykrych doznań zapachowych i łzawienia oczu osób znajdujących się w pobliżu. W środku e-papierosa znajduje się specjalny zbiornik na ciecz zwaną liquidem, który ulega podgrzewaniu. Powoduje to zmianę stanu skupienia znajdującej się w nim cieczy. Staje się ona parą. To jest właśnie ta charakterystyczna dla e-papierosów mgiełka. Czym jest koncentrat? To substancja doskonale znana użytkownikom opisywanego w tym artykule urządzenia.

Nie jest to płyn, który jest od razu gotowy do praktycznego wykorzystania. Najpierw trzeba go rozcieńczyć specjalnie do tego celu przygotowaną bazą. Może ona zawierać w swoim składzie nikotynę. Można również zakupić taki produkt, który jej nie zawiera. Skuteczne wymieszanie koncentratu i bazy wymaga energicznie wykonanego wstrząśnięcia. Nie posiadasz zbyt dużej wiedzy na ten temat? Poszukaj informacji w internecie, najlepiej na portalach i forach zajmujących się tematem e-papierosów. Możesz również poprosić o poradę przedstawiciela sklepu, w którym planujesz dokonać zakupu koncentratu. Może to być np. Cloudshop oferujący produkty Chilled Face. Jeżeli prześlesz swoje pytanie mailem lub zadzwonisz na numer podany na stronie cloudshop.pl, to z pewnością otrzymasz wyczerpującą odpowiedź. Koncentraty Chilled Face to jeden z chętnie zamawianych przez klientów sklepu produktów. Wydaje się, że jego popularność będzie stale rosła. Cloudshop zaprasza na swoją stronę internetową wszystkie osoby używające e-papierosów – tu znajdziecie e papieros do 100 zł.