sob.. gru 2nd, 2023

Tapicerka to istotny element wnętrza każdego samochodu. Można wymienić kilka jej rodzajów. Najtańsza z dostępnych na rynku opcji to tapicerka materiałowa.

Nie jest to raczej produkt przeznaczony dla tych osób, które na pierwszym miejscu stawiają estetykę. Nie prezentuje się ona zbyt efektownie. Jest to oczywiście związane z ceną takiej tapicerki. To opcja dla tych, którzy mogą sobie w tym momencie pozwolić tylko na wersję minimum lub po prostu nie są zainteresowani kupnem droższego produktu posiadającego lepszą jakość. Tapicerka materiałowa cechuję się tym, że łatwo jest ją wyczyścić. Wszelkie zabrudzenia pojawiające się na jej powierzchni nie są wchłaniane zbyt głęboko. Możesz skorzystać ze specjalnej pianki, którą kupisz w każdym sklepie oferującym produkty związane z motoryzacją. Jeżeli nie jesteś pewien tego, jaki produkt będzie najlepszy w przypadku Twojego samochodu zapytaj o opinię konsultanta takiego sklepu. Można również zdecydować się na tapicerkę welurową. Jest nieco droższa od materiałowej, prezentuje się też lepiej pod względem wizualnym. Osoby, które miały z nią kontakt doceniają to, że jest miękka w dotyku. Do jej wad można zaliczyć niezbyt wysoką odporność na zabrudzenie a zwłaszcza na wilgoć. Jest to niestety przyczyną powstawania niezbyt przyjemnego zapachu we wnętrzu pojazdu. Można również kupić tapicerkę z alcantary oraz skórzaną.


Jesteś mieszkańcem Lublina lub jego okolic i planujesz pranie tapicerki? CareCar pranie tapicerki samochodowej Lublin ma dla Ciebie ciekawą propozycję. Zajrzyj koniecznie na oficjalną stronę internetową tej firmy i zapoznaj się z jej szeroką ofertą. Każdy kierowca powierzający swoje auto pracownikom firmy CareCar z pewnością będzie zachwycony tym, jak będzie się ono prezentowało, kiedy zgłosi się po jego odbiór. Dotyczy to zarówno wnętrza pojazdu, jak również jego karoserii. Możesz zlecić detailing wewnętrzny, w ramach którego będzie miało miejsce pranie tapicerki lub zewnętrzny. Możliwe jest również skorzystanie z obu tych możliwości jednocześnie. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.