sob.. gru 2nd, 2023

Polscy przedsiębiorcy nie obawiają się inwestowania poza granicami naszego kraju. Wręcz przeciwnie, liczba chętnych do tego właścicieli firm stale rośnie.

Sprzyja temu sytuacja panująca na świecie. Towary mogą swobodnie przepływać pomiędzy granicami państw a prawo w większości krajów sprzyja handlowi międzynarodowemu. Wydaje się, że w najbliższych latach taka sytuacja się nie zmieni. Warto więc wykorzystać szansę, jaką daje możliwość prowadzenia działań biznesowych poza granicami Polski. Trzeba jednak odpowiednio się do tego przygotować. Już samo założenie spółki zagranicznej wiąże się z koniecznością dopełnienia wielu formalności, zobacz np: certyfikat rezydencji podatkowej holandia jak uzyskać.

Bez pomocy osób dobrze znających ten temat może być Ci trudno. Na szczęście istnieją kancelarie prawne, które posiadają w swojej ofercie możliwość wsparcia tych przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na wyjście ze swoją działalnością poza granice Polski. Przykładem jest Kancelaria Jabłońscy. Na co możesz liczyć kontaktując się z jej przedstawicielem? Otrzymasz profesjonalną pomoc m.in. przy obsłudze księgowej. Warto pamiętać o tym, że jej prowadzenie jest możliwe tylko wtedy, gdy posiada się znajomość języka używanego w kraju, w którym chcesz prowadzić działalność gospodarczą. Będzie przecież konieczny kontakt z urzędnikami, którzy na co dzień pracują w tym państwie. Odwiedź stronę internetową Kancelarii Jabłońscy i zapoznaj się z ofertą dotyczącą obsługi spółek zagranicznych.